Kayar Katlanır Sistemler

Alüminyum tüketiciye olan sayısız faydasından dolayı oldukça gelişmiştir ve birçok alanda kullanılmaya başlanmıştır. Bu alanların en başlarında alüminyum doğrama kapı ve pencere sistemleri yer almaktadır.

Bu noktada tüketiciler alüminyum kapı ve pencere sistemlerine ilgi göstermişler ve bu ürünlerde çeşitli ihtiyaçlar duymuşlardır. Teknolojinin de katkısı ile tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun pratik ve başarılı çözümler oluşturulmuş olup yeni cam ve kapı sistemleri geliştirilmiştir. Bu yeni sistemlere örnek olarak aklımıza ilk geleni alüminyum katlanır kapı ve pencere sistemleridir.

Genel olarak, evlerimizin balkon kısımlarında kullanılan katlanır kapı sistemleri ayrıca restaurant, cafe, bar, kış bahçesi, çatı terası ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Normal kapılar çeşitli arızalara yol açabilmektedir ve teknik açıdan verimliği katlanır sistemlere göre daha düşüktür. Dolayısıyla bu tip arızaların bakım ve onarımı da katlanır sistemlere göre daha zor ve maliyetlidir. Fakat alüminyum katlanır kapılar sağlamdır ve teknik olarak yüksek verimlilik sağlar. Ayrıca görünümü ile daha güzeldir. Yapıların görünümünü modern kılar. Tüm bunlar tüketicilerin günümüzde alüminyum katlanır kapı ve pencere sistemlerini tercih etmelerinin başlıca sebeplerindendir.